Casinha Feliz Villa
| Wifi Wi-Fi | Privát strand Strand hozzáférés | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Casinha Feliz Villa Cabo Frio közel van olyan városi nevezetességekhez, mint az 5 percnyi sétára található Horto Municipal.
Cabo Frio központja 15 perces sétával elérhető a 4 fürdőszobás villától, és az olyan kulturális helyszínek, mint a Convento de Santo Inácio 800 méterre vannak. A Japán-sziget egy 25 perces gyalogútra helyezkedik el.
A dél-amerikai ételeket felszolgáló Outros 500 Lounge Bar 400 méterre található a Casinha Feliz Villa. A vendégek a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtérről autóval 15 perc alatt elérhetik a Cabo Frio városi nyaralót.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
Szoba felszereltsége
- Terasz
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casinha Feliz Villa milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér és a Casinha Feliz Villa között 5 km távolság van. - ❓
A Casinha Feliz Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casinha Feliz Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casinha Feliz Villa?
A Casinha Feliz Villa kapacitása 18 főig terjed. - ❓
A nyaraló konyhával berendezett?
A nyaraló felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg az ingatlan vendégei vagyunk?
Cabo Frio nevezetességei közé tartozik a Forte-part és a Nossa Senhora da Guia-kápolna, amelyek 1 km-re, illetve 1,1 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Japán-sziget (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.